Ogłoszenia duszpasterskie

28 tydzień zwykły   14.10 – 21.10.2018 r.  

1. Dzisiejsza niedziela to 28 zwykła i XVIII Dzień Papieski. Naszymi ofiarami do puszek po Mszy św. fundować będziemy stypendia dla zdolnej młodzieży. We wtorek przypada 40 rocz. wyboru Karola Wojtyły na Papieża. W Trzebnicy dzisiaj główne uroczystośći ku czci św. Jadwigi Śląskiej patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej.

2. Naszymi modlitwami otaczamy wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Edukacji Narodowej.

3. W przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przyjmujących Komunię św. Jest to również niedziela misyjna rozpoczynająca tydzień modlitw w intencji misji św. Taca z tego dnia przeznaczona na misje św.

4. Spotkanie dla dzieci i ich rodziców odnośnie strojów komunijnych dzisiaj o 17.30 w salce parafialnej we Włochach (zaliczka; dziewczynki 100 a chłopcy 50 zł.)

5. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej, szczególnie dzieci i młodzież; Włochy: dzieci wtorek i czwartek; młodzież środa i piątek; Domaszowice 16.45; młodzież środa; dzieci czwartek.

6. W tygodniu można zamawiać intencje mszalne na nowy rok.

7. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki wypominkowe. (miejscowość, ulica, nr domu).

8. Dziękuję za przygotowanie kościoła rodzinom; Włochy; Pierzchawka, Karońska, Jachym, Nowak, Wapińska, Krzysztanowicz. W tym tygodniu proszę o pomoc: Matyja, Wandycz, Stencel, Drab. Domaszowice; Pliś, Sobiegraj, Maj. W tym tygodniu proszę o pomoc rodziny; Surowiec, Matkowski, Matkowski.

9. Kancelaria parafialna czynna codziennie po Mszy św. wieczornej do piątku.

10. Bóg zapłać za składane ofiary na remont organów; 98 8876 0009 0051 2516 2000 0008