Ogłoszenia duszpasterskie

17.09. 2017r    24 niedziela zwykła

  1. Przeżywamy 24 niedzielę zwykłą. Dzień Środków Społecznego przekazu. Dzisiaj naszymi ofiarami do puszek po Mszy św. wspierać będziemy nasze archidiecezjalne Radio Rodzina.
  2. Za tydzień niedziela modlitw o trzeźwość narodu.
  3. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za wspólną modlitwę na nabożeństwie fatimskim we Włochach.
  4. Wyjazd do Częstochowy ze względu na małą liczbę chętnych odwołany.
  5. Miesiąc wrzesień to czas zbiorów płodów rolnych a dla nas okazja do wsparcia naszego wrocławskiego Seminarium Duchownego darami ziemi. Zachęcam na miarę swoich możliwości do pomocy. Dary jak co roku można składać w ostatnim garażu na plebani.
  6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszo-komunijnych w przyszły poniedziałek 25 września we Włochach w salce parafialnej o godz. 17.30.
  7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy; w poniedziałek św. Stanisława Kostki; w środę św. męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy; w czwartek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w sobotę św. Ojca Pio
  8. Dziękuję za przygotowanie kościoła; Włochy; Kurek, Jachym, Krzysztanowicz. W tym tygodniu proszę o pomoc rodziny; Matyja, Wandycz, Stencel. Domaszowice; Dąbrowski, Wyrostek, Agata. W tym tygodniu proszę o pomoc rodziny; Namyślak, Kmiecik, Galasiński.
  9. Kancelaria parafialna czynna po Mszy świętej wieczornej.
  10. Bóg zapłać za składane ofiary na remont organów we Włochach. Konto organy; 98 8876 0009 0051 2516 2000 0008

+ W mijającym tygodniu zmarł Andrzej Urbański zam. w Domaszowicach, oraz Dziuba Andrzej zam. we Włochach pogrzeb w czwartek o 12.00.  Dobremu Bogu polecajmy ich w naszych modlitwach.